Koolitused & kasutajatugi

Geolynx koolitused on sobilikud nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Hetkel pakume kursusi QGIS-ile, aga valmimas on ka koolitused Postgresql/PostGIS-ile ja Geoserverile.

QGIS koolitus algajatele

Koolitus sobib sulle, kui oled täiesti uus GIS-i kasutaja või sul on vähesed teadmised GIS-is. Samuti on koolitus sobilik neile, kes on siiani kasutanud ArcMap-i või ArcPro-d ning soovivad õppida QGIS-i. Kursus annab kiire ülevaate GIS-i aluspõhimõtetest ning võimaldab õppida ära QGISi kasutajaliidese, lihtsamate andmetöötlusvõtted ja kaartide kujundamise QGIS-is.

Vaata ka tulevasi koolitusi

QGIS koolitus edasijõudnutele

Koolitus sobib neile, kellel on juba baasteadmised QGIS-i või laiemalt GIS-i kasutamisest olemas. Kursus annab oskused keerukamateks ruumianalüüsideks QGIS-iga ning töövoogude automatiseerimiseks Model Builder-iga.

Vaata ka tulevasi koolitusi

Vajaduspõhine QGIS koolitus

Pakume kohandatud koolitusi sinu asutusele vajalikus valdkonnas ja/või spetsiifiliste andmetega. Saame teie soovidele ja vajadustele vastavalt kujundada välja suunitletud avatud lähtekoodiga tarkvara (QGIS, Postgres/PostGIS) koolituse.

Kirjuta meile: info@geolynx.ee

Kasutajatugi

Geolynx pakub kasutajatuge avatud lähtekoodiga GIS tarkvaradele. Geolynxi GIS-ekspertid on valmis vastama täiendavatele küsimustele, aitama probleemide tõrkeotsinguga ja pakkuma täiendavat juhendamist.

Kirjuta meile: info@geolynx.ee


Vaata veel

Konsultatsioonid

Pakume GIS-alast tehnilist tuge ja konsultatsioone lähtuvalt teie vajadustest. Peamiselt oleme spetsialiseerunud avatud lähtekoodiga GIS-tarkvarale. Kontseptuaalsete töövoogude ülesehitamisel saame aidata sõltumata tarkvarast.

Konseptuaalse GIS-töövoo ülesehitamine

Aitame luua põhimõttelise GIS-töövoo sinu probleemi lahendamiseks. Juhendame ruumiandmete loomisel (sh ruumiandmebaasid, metaandmed, standardid), ruumiandmete töötlemisel (sh ruumiandmete kvaliteedikontroll), ruumianalüüsis ning kaartide kujundamisel. Valime sobivaima tasuta avatud lähtekoodiga GIS tarkvara ja tööriistad, et luua parim töökeskkond GIS ülesannete lahendamiseks.

GIS-töövoogude automatiseerimine programmeerimise abil

Kui sul on palju korduvaid GIS-töövoogusid ning soovid muuta GIS analüüsid kiiremaks ja tulemuslikumaks, siis pakume võimalust programmeerimise abil töövoogude automatiseerimiseks.

Spetsiifiliste GIS väljakutsete lahendamine

Pakume konsultatsioone keeruliste ja spetsiifiliste ruumianalüüsi ja andmetöötluse väljakutsete osas: ruumiandmebaaside loomine, erinevate andmestike (sh kaugseire) kombineerimine, keerukad ruumianalüüsid (sh geostatistika), ruumiandmetel põhinev modelleerimine ja masinõpe.

Küsi meilt pakkumist: info@geolynx.ee

Vaata veel

Personaalsed lahendused

Viime ellu erisoovid alates kohandatud GIS pluginatest, spetsiaalsete tööriistade ja mitmekülgsete kaardirakendusteni.

Kohandatud GIS tarkvaraarendus

Teeme selgeks sinu eesmärgid, töövood ja pudelikaelad. Seejärel kavandame ja arendame sobiliku tarkvara, mis muudab sinu GIS andmetöötluse protsesse sujuvamaks ja efektiivsemaks. Lisaks aitame programmeerimise abil automatiseerida töövoogusid.

Kohandatud GIS pistikprogrammid (pluginad) ja laiendused

Valmis GIS tarkvaralahendused ei pruugi alati sinu täpseid vajadusi rahuldada. Aitame välja töötada sinu vajadustele vastavaid GIS pistikprogramme ja laiendusi, mis ühilduvad sinu GIS tarkvaraga. Selle abil täiustame olemasolevat funktsionaalsust ja anname sulle lisavõimekust.

Terviklikud kaardirakenduste lahendused

Kui sul on plaanis projekt, mille käigus vajad kaardirakendust, siis saame luua tervikliku lahenduse.

Võta meiega ühendust ja kirjelda lühidalt oma soov, et saada esialgne pakkumine: info@geolynx.ee

Vaata veel

Veebimajutus

Majutame sinu ruumiandmeid kas avalikuks või autenditud veebipõhiseks jagamiseks, allalaadimiseks ning WMS-teenusena.

Standarditel põhinev ruumiinfo veebis

Pakume lihtsat lahendust andmestike avaldamiseks veebikaardina. Pakume OGC standartidel põhinevat WMS-teenust, rastril põhinevat (tile based) (nagu OpenStreetMap või Google Maps), või uut vektorpaanidel (Vector Tiles) formaati. Meie pakutud lahendused sobituvad kõikide GIS tarkvaradega ning veebikaartide loomise tarkvara teekidega (LeafletJS, OpenLayers või MapLibre JS).

Sinu enda veebikaart

Pakume veebilehte koos veebikaardiga spetsiifiliselt sinu andmestike jaoks.

Full-stack ruumiandmete infrastruktuur

Kui sul on kõrgemad nõudmised, võimaldame majutust ka populaarsetele vabavaralistele ruumiandmete serveritele nagu Geoserver.

Küsi meilt pakkumist: info@geolynx.ee

Vaata veel