Kohandatud ESG Andmelahendused

training

Meie platvorm pakub kohandatud ESG andmelahendusi, mis vastavad teie ainulaadsetele nõuetele. Kasutades meie teadmisi satelliitandmete ja täiustatud arvutusanalüüsi alal, pakume täpseid keskkonnariskide hindamisi ja ESG aruandluse vajadusi.

Kohandatud Keskkonnamõõdikud Teie Varadele

Tavalised keskkonnariskide hindamised ei pruugi kõiki teie vajadusi katta. Me arendame välja isikupärastatud mõõdikud ja indeksid, mis integreeruvad sujuvalt teie olemasolevate süsteemidega. Meie lahendused hõlmavad üleujutuste riskiprojektsioone, süsiniku jalajälgi, elurikkuse mõjusid ja palju muud, pakkudes üksikasjalikke analüüse, mis toetavad teadlike otsuste tegemist.

Põhjalikud ESG Andmeteenused

Avastage, kuidas meie platvorm saab muuta teie keskkonnariskide hindamisi ja vastata tänapäeva ESG nõudmistele. Meie meeskond teeb teiega koostööd, et mõista teie konkreetseid vajadusi, pakkudes ülevaateid, mis parandavad teie investeerimis- ja riskijuhtimisstrateegiaid. Pakume API ligipääsu, andmelitsentse ja andmete rikastamist, tagades, et teie organisatsioonil on vajalikud ESG andmed alati käepärast.

Võta meiega ühendust ja kirjelda lühidalt oma soov, et saada esialgne pakkumine: info@geolynx.ee

Vaata veel