Koolitused & kasutajatugi

training

Geolynx koolitused on sobilikud nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Hetkel pakume kursusi QGIS-ile, aga valmimas on ka koolitused Postgresql/PostGIS-ile ja Geoserverile.

QGIS koolitus algajatele

Koolitus sobib sulle, kui oled täiesti uus GIS-i kasutaja või sul on vähesed teadmised GIS-is. Samuti on koolitus sobilik neile, kes on siiani kasutanud ArcMap-i või ArcPro-d ning soovivad õppida QGIS-i. Kursus annab kiire ülevaate GIS-i aluspõhimõtetest ning võimaldab õppida ära QGISi kasutajaliidese, lihtsamate andmetöötlusvõtted ja kaartide kujundamise QGIS-is.

Vaata ka tulevasi koolitusi

QGIS koolitus edasijõudnutele

Koolitus sobib neile, kellel on juba baasteadmised QGIS-i või laiemalt GIS-i kasutamisest olemas. Kursus annab oskused keerukamateks ruumianalüüsideks QGIS-iga ning töövoogude automatiseerimiseks Model Builder-iga.

Vaata ka tulevasi koolitusi

Vajaduspõhine QGIS koolitus

Pakume kohandatud koolitusi sinu asutusele vajalikus valdkonnas ja/või spetsiifiliste andmetega. Saame teie soovidele ja vajadustele vastavalt kujundada välja suunitletud avatud lähtekoodiga tarkvara (QGIS, Postgres/PostGIS) koolituse.

Kirjuta meile: info@geolynx.ee

Kasutajatugi

Geolynx pakub kasutajatuge avatud lähtekoodiga GIS tarkvaradele. Geolynxi GIS-ekspertid on valmis vastama täiendavatele küsimustele, aitama probleemide tõrkeotsinguga ja pakkuma täiendavat juhendamist.

Kirjuta meile: info@geolynx.ee


Vaata veel