Konsultatsioonid

training

Pakume GIS-alast tehnilist tuge ja konsultatsioone lähtuvalt teie vajadustest. Peamiselt oleme spetsialiseerunud avatud lähtekoodiga GIS-tarkvarale. Kontseptuaalsete töövoogude ülesehitamisel saame aidata sõltumata tarkvarast.

Konseptuaalse GIS-töövoo ülesehitamine

Aitame luua põhimõttelise GIS-töövoo sinu probleemi lahendamiseks. Juhendame ruumiandmete loomisel (sh ruumiandmebaasid, metaandmed, standardid), ruumiandmete töötlemisel (sh ruumiandmete kvaliteedikontroll), ruumianalüüsis ning kaartide kujundamisel. Valime sobivaima tasuta avatud lähtekoodiga GIS tarkvara ja tööriistad, et luua parim töökeskkond GIS ülesannete lahendamiseks.

GIS-töövoogude automatiseerimine programmeerimise abil

Kui sul on palju korduvaid GIS-töövoogusid ning soovid muuta GIS analüüsid kiiremaks ja tulemuslikumaks, siis pakume võimalust programmeerimise abil töövoogude automatiseerimiseks.

Spetsiifiliste GIS väljakutsete lahendamine

Pakume konsultatsioone keeruliste ja spetsiifiliste ruumianalüüsi ja andmetöötluse väljakutsete osas: ruumiandmebaaside loomine, erinevate andmestike (sh kaugseire) kombineerimine, keerukad ruumianalüüsid (sh geostatistika), ruumiandmetel põhinev modelleerimine ja masinõpe.

Küsi meilt pakkumist: info@geolynx.ee

Vaata veel